Evden Eve Nakliyat Çankaya 1 Numara

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Çankaya

Evden Eve Nakliyat Çankaya hizmet bölgesi Ankara’da aktif taşıma rolü üstlendiğimiz bölgelerdendir. Evden Eve Nakliyat sektörü her geçen gün biraz daha büyümektedir. Sektöre katılan her firma sizlere sunulan hizmet kalitesini düşürmektedir.

Yapılan yorumlar ve istatistikler göstermektedir ki memnuniyetsiz müşteri sayısında büyük bir artış görünmektedir. Rakamlar sizleri olumlu ya da olumsuz etkileyebilir. Her ne kadar ortalama 3 yılda bir ev taşıdığınızı varsayarak her halükarda bir firma tercih edilebilir. Belki de üzerinde çok durmaya gerek yok diyenleriniz de olabilir.

Ancak eşyalarınızı da hesaba katacak olursak yanlış ellere geçtiklerinde hem maddi hem manevi kayıp oranınız artacaktır. Ev taşıma eylemi bir çok firma için sadece eşyaları bir yerden bir yere aktarma gibi algılanmaktadır. Nasıl aktarılacağı, ne tür araçlar kullanılacağı, doğru personel istihdamı vb. değişkenler çoğu zaman dikkate alınmamaktadır.

Nakliyat alanında zaman zaman kampanyalar düzenleyerek nakliyat dinamiklerini düzenlemeye ve dikkat çekmeye çalışıyoruz. Büyük oranda da bunu başarabiliyoruz. Başarılı olmamızı sağlayan en temel unsur bu işi severek yapmamız. İşimize saygı duyduğumuz için eşyalarınıza da gerekli ilgi ve önemi gösteriyoruz.

Ayrıca size sunulan taşıma olanakları arasında asansörlü nakliyat, güvenli havalı brandalar, jelatin ve sert plastik koruma varilleri bulunmaktadır. Sadece bununla sınırlı olmayan hizmetlerimiz eşya paketleme hizmetlerini de kapsamaktadır. İhtiyaç duymanız durumunda sizlere koli gibi araçlarda sağlanmaktadır. Çankaya Evden Eve Nakliyat Bölgesinde koli bulmak oldukça zahmetli bir iştir.

Evden Eve Nakliyat Çankaya Bölgesi

Sadece Çankaya bölgesine özel olamayan genel çözümlerimiz de mevcuttur. Bunların başında ücretsiz nakliyat eksperleri yer alır. İhtiyaç duymanız durumunda uzman personelimiz size taşınma konusunda yardımcı olacaktır. Taşınma aktivitesinin nasıl daha sağlıklı gerçekleşebileceğini analiz ederek sonuçlandıracaktır. Özellikle asansörlü nakliyat talep etmeniz durumunda gerçekten büyük önem taşımaktadır.

Size hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir diğer hizmet başlığı ise eşyalarınızı daha güvenli taşıyabilmeniz için onlara sigorta seçeneğini eklemeniz. Özellikle nakliyat işlemi kışın gerçekleşecekse, taşınmanın gerçekleşeceği mesafe çok fazla ise sigortalı nakliyatı düşünmenizde yarar olacaktır. Mesafenin artması yaşayabileceğiniz sorunların da olma olasılığını ciddi oranda arttıracaktır.

Özcan Nakliyat, olarak evden eve nakliyat alanında uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz bizim için her zaman değerlisiniz. Ne zaman ihtiyacınız olursa bize ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Çankaya Hizmet Listesi

 • Eşya Paketleme
 • Asansörlü Nakliyat
 • Sigortalı Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Şehir içi Nakliyat
 • Şehirlerarası Nakliyat
 • Çankaya Evden Eve Nakliyat
 • Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Paketleme

Eşyalarınız Özcan Nakliyat personeli tarafından itina ile paketlenir. Bu arada ev taşımaya karar verdiğinizde eğer eşyalarınızı kendiniz paketlemek istemiyorsanız bu konuda bizden profesyonel destek talep edebilirsiniz. Ankara nakliyat anlamında çok yoğun bir bölge bu yüzden eşya paketleme konusunda önceden bilgi vermeniz süreci hızlandıracaktır. Diğer yandan Dikmen evden eve nakliyat hizmet bölgemizin merkezinde yer aldığından eşya paketleme daha kolay olacaktır.

Asansörlü Nakliyat

Binaların uygun olması durumunda evden eve nakliyatı daha hızlı ve daha güvenli hale dönüştürebiliriz. Size hem zaman kazandıracak hem de eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek bu teknolojik çözümle yanınızdayız. Asansörlü nakliyat düşündüğünüz kadar pahalı bir çözüm olmamakla birlikte fiyat seçenekleri için lütfen bizden bilgi alın. Ayrıca Çankaya ilçesinde çok katlı yapıların yaygın olması bu konuda ki fikrinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlayabilir. Çankaya evden eve nakliyat fiyatları ne kadar? Aslında bu soru asansörlü nakliyat işlemine ve evinizin türüne göre değişecektir. Çankaya ev taşıma işlemi ne kadar sürer? Bu ve buna benzer bir çok sorunuzun yanıtını müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınıza ekstra güvence sağlamak istiyorsanız bu özellik tam size göre. Yani kötü hava koşulları, bozuk taşınma zeminleri, doğal engeller vb. diğer olumsuzluklara karşı önlem almak en doğal hakkınızdır. Çünkü eşyalarınız hem maddi hem manevi olarak çok değerliyse onları koruma altına almanızda fayda var. Birbirinden uygun ve farklı kapsamda nakliyat sigortası tercihleriniz arasında yer almalıdır. Yine farklı nakliyat sigortası hesaplama araçlarıyla da maliyetlerini kolayca çıkarabilirsiniz. Üstelik nakliyat sigortası nedir ne işe yarar gibi sorular için de müşteri hizmetlerimizi aramaktan çekinmeyin.

Parça Eşya Taşıma

Daha çok şehir içi nakliyatta tercih edilen bir taşıma sistemi diyebiliriz. Bazı müşterilerimiz sadece buz dolabını ya da gardırobunu taşıtmak isteyebiliyor. Böylesi durumlarda bizi arayarak eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşıttırabilirsiniz. Aslında kargo firmalarını pahalı birer çözüm olarak göre müşterilerimizin öncelikli tercihidir.

Şehir içi Nakliyat

Ankara Bölgesinde tüm müşterilerimize aktif olarak hizmet verdiğimiz ana hizmet dalımız diyebiliriz. Bu konuda gerek parça eşya nakliyatı olsun, gerek kurumsal iş yeri ve ofis taşıma olsun her anlamda tam kapasite hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat başta memur kitle olmak üzere bir çok müşterimize hizmet sunduğumuz nakliyat türlerindendir. Çoğu zaman sizlere özel şehirlerarası nakliyat kampanyaları düzenlemekteyiz. Bu kampanyaları takip eder ve bizimle iletişim kurarsanız çok uygun bütçelerle taşınabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetleri Özcan Nakliyat’ın müşterilerine sunmuş olduğu alternatif çözümlerden biridir. Kısa süreli ya da uzun süreli yer değişiklerinde eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Çankaya Fiyatları
Nakliyat İçeriğiNakliyat ÜcretleriAsansörlü Taşıma Hizmeti
1+1 Çankaya Ev Taşıma1000 – 1400 TL2.200 TL
2+1 Çankaya Ev Taşıma1300 – 1700 TL2.200 TL
3+1 Çankaya Ev Taşıma1800 – 2500 TL2.800 TL
4+1 Çankaya Ev Taşıma2000 – 3000 TL3.500 TL
Çankaya Parça Taşıma400 TL900 TL
Çankaya Ofis/İşyeri Taşıma1500 TL4000 TL

* Fiyatlar ortalama değerleri temsil etmektedir. Net değerler için müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Çankaya

Ayrıca Çankaya’da uygun nakliyat hizmeti almak istiyorsanız çok iyi araştırma yapmanız gerekiyor. Öyle sadece bir kaç firmaya baktıktan sonra alınan kararlar bazen isabetli olmayabiliyor. Çünkü yukarıda ki bilgi kartında da göreceğiniz üzere taşınma etkinliğine haftalar öncesinden hazırlanmanız gerekiyor. Ne kadar iyi araştırırsanız alacağınız karar da o kadar isabetli olacaktır. Bu arada Çankaya nakliyat yorumlarına bakacak olursanız yine az çok fikir sahibi olabilirsiniz. Kısacası Çankaya nakliyat firmaları oldukça fazla olması nedeniyle size harika alternatifler sunabilir. Özcan Nakliyat’ta Çankaya nakliyat şirketleri arasında marka değeri yüksek olan ve ev taşıma konusunda size çözüm sunabilecek olan öncelikli alternatifiniz olacaktır.

Çankaya Ofis İş Yeri Taşıma

Bu arada özellikle detaylandırdığımız bu konular sadece Çankaya evden eve nakliyat için geçerli değildir. Tabi ki Çankaya da yer alan ofis ve işletme sahipleri içinde geçerlidir. Yani işverenlerimizi her konuda destekliyor ve işyeri / ofis taşımalarını en iyi kalite ile gerçekleştiriyoruz. Hatta iyi bir zamanlama ile Cumartesi günü taşıdığımız bir iş yeri pazartesi günü ticari hayatına kaldığı yerden devam edebiliyor. Aslında bu başarıda sizlerin de payı var. Çünkü yaptığınız taşınma plan ve programları ne kadar güzel olursa biz de o şekilde dahil olmaya çalışıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Çankaya Çözümleri

Tüm bu bilgiler sonucunda hala ev ya da iş yerinizi taşıtmaya karar veremediyseniz lütfen bizi aramaktan çekinmeyin. Çünkü sizden önce bir çok insanı Çankaya’dan Ankara’nın ve Türkiye’nin dört bir yanına taşıdık. Ne sizi ikna etmekten ne de sizi taşımaktan vaz geçeriz. Bu arada Özcan Nakliyat ile bir kez taşındıktan sonra bir daha farklı bir nakliyat firması arayışına girmeyeceğinizi peşinen belirtmek isteriz. Tabi ki ev alırsınız artık nihai taşınmanızdır bunlar istisnai durumlar. Ama genel olarak müşteri kitlemiz arasında daha önce taşınmış olanlar istikrarını korumaktadır. Sizde ev taşıma konusunda kararsız kaldığınızda ya da acaba kısmını aşamadığınızda bizden yardım isteyin. Firma çalışanımız bu konuda sizi rahatlatacak ve kafanızdaki soru işaretlerini giderecektir.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgeleri

 • Çayyolu Evden Eve Nakliyat
 • Bahçelievler Evden Eve Nakliyat
 • Balgat Evden Eve Nakliyat
 • Dikmen Evden Eve Nakliyat
 • Ümitköy Evden Eve Nakliyat
 • Bilkent Evden Eve Nakliyat
 • Oran Evden Eve Nakliyat
 • Ayrancı Evden Eve Nakliyat
 • Çankaya Asansörlü Nakliyat
 • Ankara Çankaya Nakliyat Firmaları
 • Çankaya Evden Eve Nakliyat
Whatsapp Nakliyat Hattı