Hizmet almadan önce hizmet verdiğimiz yüzlerce ailenin görüş ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

 

Google İşletme Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz, Yorumlarımıza Göz Atabilirsiniz. Yorum Oku

Evden Eve Nakliyat ve Merak Ettikleriniz

Kafanıza takılan sorular için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurunuz.

Evden Eve Nakliyat Rezervasyon Süreci Nasıl İşliyor?

Ankara Evden Eve Nakliyat Talepleriniz ne kadar önceden ayarlanırsa o kadar sistematik işleyecektir. Özellikle şehirlerarası bir taşınma söz konusuysa erken randevu her iki taraf içinde harika bir taşınma süreci oluşturur.

Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Sürüyor?

Ankara içerisinde evden eve nakliyat hizmetimiz ortalama bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bununla birlikte asansörlü taşıma hizmeti, binan asansörleri vb. değişkenlerde süreci değiştiren etkenlerdir. Şehirlerarası nakliyat ise oldukça değişkendir. Bu durum için karşılıklı görüşme ve günün koşulları esas olacaktır.

Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tercih edeceğiniz firmanın daha önceki müşterilerine ait yorumlarına bakmanızda fayda var. Daha sonra taşıma belgesi var mı bunu sorabilirsiniz. Ayrıca personel ve taşıma araçları kendisinin mi? Tüm bu sorulara olumlu yanıt alabiliyorsanız, gönül rahatlığıyla eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Eşya Ambalajları Nasıl Yapılıyor?

Eşyalarınız sizin için olduğu kadar bizim içinde değerlidir. Bu yüzden tüm eşyalarınız özelliği doğrultusunca ambalajlıyoruz. Yani havalı brandalarla korunaklı bir şekilde sarıyoruz. Ayrıca sert variller içerisine konulabilecekler bu özel taşıma kaplarına yerleştiriyoruz. Yine araç içerisinde eşyaların özelliğine göre bir düzenleme yapıyoruz. Elbette tamponlarla destekleriz ve koruma altına alırız.

Eşyalar Taşınırken Sigorta Yapılıyor mu?

Sizin tercihleriniz doğrultusunda taşıma sigortası yapabiliyoruz. Bu yüzden farklı sigorta seçenekleri sunuyoruz. Sonuç olarak talep etmeniz durumunda taşıma sigortası yapabiliyoruz. Bu arada müşterilerimizin çoğu şehirlerarası taşımalarda yani uzak mesafelerde bu seçeneği kullanabiliyorlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Nasıl Belirliyoruz?

Aslında bu sorunun net bir cevabı yok. Çünkü herkes aynı eşyalarla aynı bölgeye taşınmıyor. Yada herkes eşyalarının tamamını bize hazırlattırmıyor. O yüzden fiyat belirleme süreci ön görüşme ve inceleme ile belirliyoruz. Kısacası Ankara’dan – İstanbul’a 1.000.00 TL’ye ev taşıyoruz diyemiyoruz. Zaten bu sizi de yanıltacaktır. O yüzden detay vermeden fiyat alıyorsanız o firmaya taşıtmamanızda fayda vardır.

Evden Eve Nakliyat Personeliniz Tecrübeli mi?

Uzun yıllardır sektörde aktif olarak hizmet veren bir firmayız. Taşıma personelimiz, Asansör operatörümüz, araç şoförlerimiz kısacası tüm çalışanlarımız alanında bilgili ve deneyimlidirler. Elbette kaliteli taşıma misyonu ile hareket ediyorlar. Ayrıca firmamızda güven esastır. Bu yüzden emin olmadığımız personelle çalışmıyoruz.

Hafta Sonları Çalışıyor musunuz?

Aslında duruma göre 365 gün 6 saat çalışıyoruz. Çünkü kimin ne zaman taşınacağının ya da ne zaman uygun olduğunu kestirmek mümkün olmuyor. Dahası sizlerde taşınma için bir zaman ayarlamaya çalışıyorsunuz. Bu yüzden cumartesi günü uygun olan bir müşterimize bizde uygun olmaya çalışıyoruz. Hatta sadece pazar günümüz boş diyen bir müşteri için bizde pazar günümüzü programlamaya çalışıyoruz. Bu yüzden bizde haftanın her günü ev taşıma hizmeti vardır. Aslında sizde hemen şimdi bir Nakliyat Teklifi alabilirsiniz.

Taşeron Firma Kullanıyor musunuz?

Biz evinizi kendimiz taşımak için görüşüyoruz. Yani randevu alacağınız gün bizim için uygunsa zaten size hizmeti biz veriyoruz. Ancak tüm araçlarımız dolu ve sizi taşımak için uygun değilsek size çözüm sunamıyoruz. Bununla birlikte yine tanıdık güvenli bir firma talebiniz olursa tavsiye ediyoruz. Sonuç olarak evinizi ya biz taşırız ya da taşımayız. Müşterilerimizin eşyalarını başkalarına taşıtmayız. Bu yüzden Ankara’nın Evden Eve Nakliyat Markasıyız.

Özel İndirim ve ya Kampanya Yapıyor musunuz?

Fiyatlarımız yaptığımız işin kalitesiyle doğru orantılıdır. Yani ucuz iş kötü hizmet anlayışına sahip değiliz. Müşteri Referanslarımız bu konuda size fikir verecektir. Bunun yanı sıra gereksiz abartı fiyatlar vermekte zaten firmamızın prensiplerine aykırıdır. Aslında yaptığımız işi görünce zaten otomatikman ikna oluyor ve ne demek istediğimizi çok daha iyi anlıyorsunuz.

Nakliyat Kampanyaları

Ayrıca Instagram ve Facebook sayfalarımızı da takip edebilirsiniz. Çünkü dönemsel kampanyalar yapabiliyoruz. Mesela anneler gününde, annelerimize jestlerimiz oluyor. Yine bunun dışında atama dönemlerinde memur çalışanlarımıza yönelik indirimlerimiz oluyor. Yine şehit yakınlarımız ve gazilerimiz için özel indirimlerimiz oluyor. Daha sayamayacağımız bir çok özel durum için sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.