Ailenizin Evden Eve Nakliyat Firması

Özcan Nakliyat, Esalettin BİÇER tarafından kurulan; geniş araç filosu ve uzman kadrosu ile evden eve nakliyat faaliyetleri sürdürmektedir. Ayrıca ofis nakliyesi, kurumsal taşımacılık, V.I.P taşıma hizmetleri, sigortalı taşıma hizmetleri de diğer hizmetlerimiz arasındadır. Bunun yanında  eşya depolama, parça ve komple eşya taşımada Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sunan köklü bir nakliye firmasıyız.
Bu arada Ankara’da kurulmuş ve Yenimahalle merkezli faaliyetlerini sürdüren firmamız, taşımacılık konusunda her ihtiyaca cevap veriyor. Diğer yandan yaygın ve geniş araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile güvenilir bir kurumsal altyapı oluşturmuştur.
Firmamız “kaliteli hizmet anlayışından” asla ödün vermez. Çünkü tüm Türkiye’de sürekli olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Özcan Nakliyat olarak sunduğumuz sigortalı ve marangozlu kaliteli hizmet çerçevesinde evden eve nakliyat ve kurumsal taşıma ile ofis nakliyesi ücretleri, aynı kalitede hizmet veren rakip firmalara oranla oldukça ekonomik ve her müşterimizin karşılayabileceği orandadır.

Özcan Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firması
Asansörlü nakliyatın öncüsü,
Nakliyat konusunda uzman,
Taşıma sektöründe nitelikli kadro,
Modern nakliyat araç filosu ve
En iyi evden eve nakliyat fiyat garantisi.

Neler Yapıyoruz

+ Askılı Tekstil Taşımacılığı
+ Tekstil Taşımacılığı
+ Fuar Taşımacılığı
+ Fabrika Taşımacılığı
+ Ofis Taşımacılığı
Hizmet Alanlarımız
+ Tesis Taşımacılığı
+ Ev Taşımacılığı
+ Banka ve Şirket Taşımacılığı
+ Şehirlerarası Nakliyat
+ Şehir içi Nakliyat