Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat hizmet bölgesi Ankara’da aktif taşıma rolü üstlendiğimiz bölgelerdendir. Ev Taşıma sektörü her geçen gün biraz daha büyümektedir. Sektöre katılan her firma sizlere sunulan hizmet kalitesini düşürmektedir. Ayrıca Türkiye’de rekabetin en yüksek olduğu sektörlerin başında geliyoruz. Üstelik Ankara evden eve nakliyat konusunda daha yoğun bir işlem hacmine sahip.

Yapılan yorumlar ve istatistikler göstermektedir ki memnuniyetsiz müşteri sayısında büyük bir artış görünmektedir. Rakamlar sizleri olumlu ya da olumsuz etkileyebilir. Her ne kadar ortalama 3 yılda bir ev taşıdığınızı varsayarak her halükarda bir firma tercih edilebilir. Belki de üzerinde çok durmaya gerek yok diyenleriniz de olabilir. Ama nakliyat firması ararken bu yorumlara ve deneyimlere dikkat etmenizde fayda var.

Ancak eşyalarınızı da hesaba katacak olursak yanlış ellere geçtiklerinde hem maddi hem manevi kayıp oranınız artacaktır. Ev taşıma eylemi bir çok firma için sadece eşyaları bir yerden bir yere aktarma gibi algılanmaktadır. Nasıl aktarılacağı, ne tür araçlar kullanılacağı, doğru personel istihdamı vb. değişkenler çoğu zaman dikkate alınmamaktadır.

Nakliyat alanında zaman zaman kampanyalar düzenleyerek nakliyat dinamiklerini düzenlemeye ve dikkat çekmeye çalışıyoruz. Büyük oranda da bunu başarabiliyoruz. Başarılı olmamızı sağlayan en temel unsur bu işi severek yapmamız. İşimize saygı duyduğumuz için eşyalarınıza da gerekli ilgi ve önemi gösteriyoruz.

Ayrıca size sunulan taşıma olanakları arasında asansörlü nakliyat, güvenli havalı brandalar, jelatin ve sert plastik koruma varilleri bulunmaktadır. Sadece bununla sınırlı olmayan hizmetlerimiz eşya paketleme hizmetlerini de kapsamaktadır. İhtiyaç duymanız durumunda sizlere koli gibi araçlarda sağlanmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyat Al

Sadece Çankaya bölgesine özel olamayan genel çözümlerimiz de mevcuttur. Bunların başında ücretsiz nakliyat eksperleri yer alır. İhtiyaç duymanız durumunda uzman personelimiz size taşınma konusunda yardımcı olacaktır. Taşınma aktivitesinin nasıl daha sağlıklı gerçekleşebileceğini analiz ederek sonuçlandıracaktır. Özellikle asansörlü nakliyat talep etmeniz durumunda gerçekten büyük önem taşımaktadır.

Size hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir diğer hizmet başlığı ise eşyalarınızı daha güvenli taşıyabilmeniz için onlara sigorta seçeneğini eklemeniz. Özellikle nakliyat işlemi kışın gerçekleşecekse, taşınmanın gerçekleşeceği mesafe çok fazla ise sigortalı nakliyatı düşünmenizde yarar olacaktır. Mesafenin artması yaşayabileceğiniz sorunların da olma olasılığını ciddi oranda arttıracaktır. Ayrıca ev taşıma fiyatları farklılık gösterebilir yine de ortalamanın altında bir fiyat alıyorsanız firmayı iyi analiz etmenizde fayda var.

Özcan Nakliyat, olarak evden eve nakliyat alanında uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz bizim için her zaman değerlisiniz. Ne zaman ihtiyacınız olursa bize ulaşabilirsiniz. Üstelik bizi sosyal medyadan takip edebilir ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Özellikle Ankara nakliyat firmaları arasında yaptığı iş ve örnek davranışları ile öne çıkan bir firmayız.

Ev Taşıma Hizmet Listesi

  • Eşya Paketleme
  • Asansörlü Nakliyat
  • Sigortalı Eşya Taşıma
  • Parça Eşya Taşıma
  • Şehir içi Nakliyat
  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Paketleme

Eşyalarınız Özcan Nakliyat personeli tarafından itina ile paketlenir. Bu arada ev taşımaya karar verdiğinizde eğer eşyalarınızı kendiniz paketlemek istemiyorsanız bu konuda bizden profesyonel destek talep edebilirsiniz. Ankara nakliyat anlamında çok yoğun bir bölge bu yüzden eşya paketleme konusunda önceden bilgi vermeniz süreci hızlandıracaktır. Diğer yandan Dikmen evden eve nakliyat hizmet bölgemizin merkezinde yer aldığından eşya paketleme daha kolay olacaktır.

Asansörlü Nakliyat

Binaların uygun olması durumunda evden eve nakliyatı daha hızlı ve daha güvenli hale dönüştürebiliriz. Size hem zaman kazandıracak hem de eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek bu teknolojik çözümle yanınızdayız. Asansörlü nakliyat düşündüğünüz kadar pahalı bir çözüm olmamakla birlikte fiyat seçenekleri için lütfen bizden bilgi alın. Ayrıca Çankaya ilçesinde çok katlı yapıların yaygın olması bu konuda ki fikrinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlayabilir. Çankaya evden eve nakliyat fiyatları ne kadar? Aslında bu soru asansörlü nakliyat işlemine ve evinizin türüne göre değişecektir. Çankaya ev taşıma işlemi ne kadar sürer? Bu ve buna benzer bir çok sorunuzun yanıtını müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

SİGORTALI EŞYA TAŞIMA

Eşyalarınıza ekstra güvence sağlamak istiyorsanız bu özellik tam size göre. Yani kötü hava koşulları, bozuk taşınma zeminleri, doğal engeller vb. diğer olumsuzluklara karşı önlem almak en doğal hakkınızdır. Çünkü eşyalarınız hem maddi hem manevi olarak çok değerliyse onları koruma altına almanızda fayda var. Birbirinden uygun ve farklı kapsamda nakliyat sigortası tercihleriniz arasında yer almalıdır. Yine farklı nakliyat sigortası hesaplama araçlarıyla da maliyetlerini kolayca çıkarabilirsiniz. Üstelik nakliyat sigortası nedir ne işe yarar gibi sorular için de müşteri hizmetlerimizi aramaktan çekinmeyin.

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Daha çok şehir içi nakliyatta tercih edilen bir taşıma sistemi diyebiliriz. Bazı müşterilerimiz sadece buz dolabını ya da gardırobunu taşıtmak isteyebiliyor. Böylesi durumlarda bizi arayarak eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşıttırabilirsiniz. Aslında kargo firmalarını pahalı birer çözüm olarak göre müşterilerimizin öncelikli tercihidir.

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Ankara Bölgesinde tüm müşterilerimize aktif olarak hizmet verdiğimiz ana hizmet dalımız diyebiliriz. Bu konuda gerek parça eşya nakliyatı olsun, gerek kurumsal iş yeri ve ofis taşıma olsun her anlamda tam kapasite hizmet vermekteyiz.

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Şehirlerarası Nakliyat başta memur kitle olmak üzere bir çok müşterimize hizmet sunduğumuz nakliyat türlerindendir. Çoğu zaman sizlere özel şehirlerarası nakliyat kampanyaları düzenlemekteyiz. Bu kampanyaları takip eder ve bizimle iletişim kurarsanız çok uygun bütçelerle taşınabilirsiniz.

EŞYA DEPOLAMA

Eşya Depolama hizmetleri Özcan Nakliyat’ın müşterilerine sunmuş olduğu alternatif çözümlerden biridir. Kısa süreli ya da uzun süreli yer değişiklerinde eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat