Alanya Evden Eve Nakliyat

Alanya Evden Eve Nakliyat

1575828737308

Alanya Evden Eve Nakliyat

Alanya Evden Eve Nakliyat hizmet bölgesi Antalya’da aktif taşıma rolü üstlendiğimiz bölgelerdendir. Evden Eve Nakliyat sektörü her geçen gün biraz daha büyümektedir. Sektöre katılan her firma sizlere sunulan hizmet kalitesini düşürmektedir.

Evden eve nakliyat platformu hizmet sektörünün en aktif sektörlerinden birisidir. Türkiye’nin her bölgesinde aktif rol oynadığımız evden eve taşıma hizmet dalında Antalya Akdeniz Nakliyat bölgesi de çok yoğun çalıştığımız bölgelerdendir.

Antalya’nın popüler semtlerinden Konyaaltı evden eve nakliyat alanında yüksek rekabetin yaşandığı semtlerdendir. Kurumsal ve bireysel taşınmalarda aradığınız nakliyat firması Özcan Nakliyat. 7/24 Çağrı merkezi ile Türkiye’nin dört bir yanında siz değerli müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

Özellikle Antalya şehir merkezinde ve konumsal olarak asansör kurulumuna uygun bölgeler vardır. Bu bölgelerse asansörlü nakliyat özellikle tercih nedenidir. Ayrıca yeni yapıların yüksek olması ve taşınmayı zorlaştıyor olması insanları ilave çözüme itmiştir.

Antalya şehiriçi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri ile hem yerel halkı hem de bölgeye taşınmayı düşünenleri mutlu bir hizmet anlayışıyla amaçlarına ulaştırıyoruz. Daima kaliteli nakliyat hizmeti daime mutlu müşteri portföyü ile çalışıyoruz. Referanslarımız sizlersiniz.

Alanya Hakkında Kısa Bilgiler

Deniz ile tarihin iç içe geçtiği bu doğa harikası belde zamanla güzelleşen ve zenginleşen yapısıyla her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Zevkinize ve isteklerinize göre bulabileceğiniz otelleri ve upuzun harika plajları ile tatilinizin gözde mekanları arasında kalmayı başarıyor. Ayrıca Manavgat su sporları ile de tüm dünyadan gelen sporcuların ilgisini çekmiş durumda.

Manavgat ilçesi denizden 3 km içeride bulunuyor ve denize ulaşım kolaylıkla sağlanıyor. 2.283 km2 yüzölçümüne sahip Manavgat, Antalya’nın en büyük ilçelerinden birisi ve Antalya’nın Alanya’dan sonra en kalabalık ilçesidir. Manavgat’ın kuzey kısmı Toros Dağları ile çevrilidir. Manavgat adını buraya eskiden yerleşen Manav adı verilen Türklerden almıştır. İlçe 1220 yılında Selçuklu Devletinin 1472 yılında ise Osmanlı’nın topraklarına katılmıştır.

Nakliyat Yorumları

Yapılan yorumlar ve istatistikler göstermektedir ki memnuniyetsiz müşteri sayısında büyük bir artış görünmektedir. Rakamlar sizleri olumlu ya da olumsuz etkileyebilir. Her ne kadar ortalama 3 yılda bir ev taşıdığınızı varsayarak her halükarda bir firma tercih edilebilir. Belkide üzerinde çok durmaya gerek yok diyenleriniz de olabilir.

Ancak eşyalarınızı da hesaba katacak olursak yanlış ellere geçtiklerinde hem maddi hem manevi kayıp oranınız artacaktır. Ev taşıma eylemi bir çok firma için sadece eşyaları bir yerden bir yere aktarma gibi algılanmaktadır. Nasıl aktarılacağı, ne tür araçlar kullanılacağı, doğru personel istihdamı vb. değişkenler çoğu zaman dikkate alınmamaktadır.

Nakliyat alanında zaman zaman kampanyalar düzenleyerek nakliyat dinamiklerini düzenlemeye ve dikkat çekmeye çalışıyoruz. Büyük oranda da bunu başarabiliyoruz. Başarılı olmamızı sağlayan en temel unsur bu işi severek yapmamız. İşimize saygı duyduğumuz için eşyalarınıza da gerekli ilgi ve önemi gösteriyoruz.

Ayrıca size sunulan taşıma olanakları arasında asansörlü nakliyat, güvenli havalı brandalar, jelatin ve sert plastik koruma varilleri bulunmaktadır. Sadece bununla sınırlı olmayan hizmetlerimiz eşya paketleme hizmetlerini de kapsamaktadır. İhtiyaç duymanız durumunda sizlere koli gibi araçlarda sağlanmaktadır.

Alanya Evden Eve Nakliyat
Alanya Evden Eve Nakliyat

Alanya Evden Eve Nakliyat

Sadece Gazipaşa bölgesine özel olamayan genel çözümlerimiz de mevcuttur. Bunların başında ücretsiz nakliyat eksperleri yer alır. İhtiyaç duymanız durumunda uzman personelimiz size taşınma konusunda yardımcı olacaktır. Taşınma aktivitesinin nasıl daha sağlıklı gerçekleşebileceğini analiz ederek sonuçlandıracaktır. Özellikle asansörlü nakliyat talep etmeniz durumunda gerçekten büyük önem taşımaktadır.

Size hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir diğer hizmet başlığı ise eşyalarınızı daha güvenli taşıyabilmeniz için onlara sigorta seçeneğini eklemeniz. Özellikle nakliyat işlemi kışın gerçekleşecekse, taşınmanın gerçekleşeceği mesafe çok fazla ise sigortalı nakliyatı düşünmenizde yarar olacaktır. Mesafenin artması yaşayabileceğiniz sorunların da olma olasılığını ciddi oranda arttıracaktır.

Özcan Nakliyat, olarak evden eve nakliyat alanında uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz bizim için her zaman değerlisiniz. Ne zaman ihtiyacınız olursa bize ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Listesi

 • Eşya Paketleme
 • Asansörlü Nakliyat
 • Sigortalı Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Şehiriçi Nakliyat
 • Şehirlerarası Nakliyat
 • Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Paketleme

Eşyalarınız Özcan Nakliyat personeli tarafından itina ile paketlenir. Ev taşımaya karar verdiğinizde eğer eşyalarınızı kendiniz paketlemek istemiyorsanız bu konuda bizden profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Binaların uygun olması durumunda evden eve nakliyatı daha hızlı ve daha güvenli hale dönüştürebiliriz. Size hem zaman kazandıracak hemde eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek bu teknolojik çözümle yanınızdayız. Asansörlü nakliyat düşündüğünüz kadar pahalı bir çözüm olmamakla birlikte fiyat seçenekleri için lütfen bizden bilgi alın.

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınıza ekstra güvence sağlamak istiyorsanız bu özellik tam size göre. Kötü hava koşulları, bozuk taşınma zeminleri, doğal engeller vb. diğer olumsuzluklara karşı önlem almak en doğal hakkınızdır. Eşyalarınız hem maddi hem manevi olarak çok değerliyse onları koruma altına almanızda fayda var.

Parça Eşya Taşıma

Daha çok şehiriçi nakliyatta tercih edilen bir taşıma sistemi diyebiliriz. Bazı müşterilerimiz sadece buz dolabını ya da gardırobunu taşıtmak isteyebiliyor. Böylesi durumlarda bizi arayarak eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşıttırabilirsiniz.

Şehiriçi Nakliyat

Ankara Bölgesinde tüm müşterilerimize aktif olarak hizmet verdiğimiz ana hizmet dalımız diyebiliriz. Bu konuda gerek parça eşya nakliyatı olsun, gerek kurumsal iş yeri ve ofis taşıma olsun her anlamda tam kapasite hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat başta memur kitle olmak üzere bir çok müşterimize hizmet sunduğumuz nakliyat türlerindendir. Çoğu zaman sizlere özel şehirlerarası nakliyat kampanyaları düzenlemekteyiz. Bu kampanyaları takip eder ve bizimle iletişim kurarsanız çok uygun bütçelerle taşınabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetleri Özcan Nakliyat’ın müşterilerine sunmuş olduğu alternatif çözümlerden biridir. Kısa süreli ya da uzun süreli yer değişiklerinde eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Ekspress Ev Taşıma
 1. İlk olarak, internetten ve ya doğrudan taşınacağınız evi bulursunuz.
 2. Bulduğunuz ve anlaştığınız evin fiziksel özelliklerini keşfedersiniz. Taşınma aşamasında nelere ihtiyacınız olacak onları saptayabilirsiniz.
 3. Mevcut evinize tekrar gelirsiniz ve internetten “evden eve nakliyat” firması aratırsınız. Bulduğunuz bir kaç firmadan fiyat teklifi alırsınız.
 4. Eğer her şeyi evden eve nakliyat firması yapacaksa sadece kişisel eşyalarınızı toparlarsınız.
 5. Sadece eşyarın taşınmasını evden eve nakliyat firması yapacaksa, eşyaların çoğunu yine hazırlarsınız.
 6. Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firmasını arar ve taşınma randevusu oluşturursunuz.
 7. Eşyalarınızın miktarına göre ve taşıma yönteminize göre nakliyat araçları adresinize gönderilir.
 8. Paketlenen eşyalar itina ile evden eve nakliyat araçlarına yüklenerek hedef adrese taşınır.
 9. Yeni adresinize ulaştırılan eşyalar evinize taşınır ve kurulumları yapılarak teslim edilir.
 10. Ödeme işleminin yapılması ile evden eve nakliyat işleminiz tamamlanmış olur.

1459505959648″ el_class=”third_bg_color”][vc_column][vc_cta h2=”Birinci Sınıf Çözümler İçin” h2_font_container=”font_size:20px|color:%23ffffff|line_height:24px” h2_use_theme_fonts=”yes” shape=”square” style=”flat” add_button=”right” btn_title=”Teklif Al” btn_style=”flat” btn_color=”theme_style_2″ btn_align=”right” btn_i_align=”right” btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right” use_custom_fonts_h2=”true” btn_add_icon=”true” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fozcanevdeneve.com%2Fnakliyat-teklifi-al%2F|title:Nakliyat%20Talep%20Formu||” el_class=”third_bg_color” css=”.vc_custom_1568066018138{margin-bottom: 0px !important;}”][/vc_cta][/vc_column][/vc_row]

Whatsapp Nakliyat Hattı