Bolu Evden Eve Nakliyat

Bolu Evden Eve Nakliyat

1591726932055

Bolu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bolu Evden Eve Nakliyat
Bolu Evden Eve Nakliyat

Bolu Evden Eve Nakliyat hizmet bölgesi Ankara dışında aktif taşıma rolü üstlendiğimiz bölgelerdendir. Evden Eve Nakliyat sektörü her geçen gün biraz daha büyümektedir. Sektöre katılan her firma sizlere sunulan hizmet kalitesini düşürmektedir.

Yapılan yorumlar ve istatistikler göstermektedir ki memnuniyetsiz müşteri sayısında büyük bir artış görünmektedir. Rakamlar sizleri olumlu ya da olumsuz etkileyebilir. Her ne kadar ortalama 3 yılda bir ev taşıdığınızı varsayarak her halükarda bir firma tercih edilebilir. Belkide üzerinde çok durmaya gerek yok diyenleriniz de olabilir.

Ancak eşyalarınızı da hesaba katacak olursak yanlış ellere geçtiklerinde hem maddi hem manevi kayıp oranınız artacaktır. Ev taşıma eylemi bir çok firma için sadece eşyaları bir yerden bir yere aktarma gibi algılanmaktadır. Nasıl aktarılacağı, ne tür araçlar kullanılacağı, doğru personel istihdamı vb. değişkenler çoğu zaman dikkate alınmamaktadır.

Nakliyat alanında zaman zaman kampanyalar düzenleyerek nakliyat dinamiklerini düzenlemeye ve dikkat çekmeye çalışıyoruz. Büyük oranda da bunu başarabiliyoruz. Başarılı olmamızı sağlayan en temel unsur bu işi severek yapmamız. İşimize saygı duyduğumuz için eşyalarınıza da gerekli ilgi ve önemi gösteriyoruz.

Ayrıca size sunulan taşıma olanakları arasında asansörlü nakliyat, güvenli havalı brandalar, jelatin ve sert plastik koruma varilleri bulunmaktadır. Sadece bununla sınırlı olmayan hizmetlerimiz eşya paketleme hizmetlerini de kapsamaktadır. İhtiyaç duymanız durumunda sizlere koli gibi araçlarda sağlanmaktadır.

Bolu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sadece Ankara bölgesine özel olamayan genel çözümlerimiz de mevcuttur. Bunların başında ücretsiz nakliyat eksperleri yer alır. İhtiyaç duymanız durumunda uzman personelimiz size taşınma konusunda yardımcı olacaktır. Taşınma aktivitesinin nasıl daha sağlıklı gerçekleşebileceğini analiz ederek sonuçlandıracaktır. Özellikle asansörlü nakliyat talep etmeniz durumunda gerçekten büyük önem taşımaktadır.

Size hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir diğer hizmet başlığı ise eşyalarınızı daha güvenli taşıyabilmeniz için onlara sigorta seçeneğini eklemeniz. Özellikle nakliyat işlemi kışın gerçekleşecekse, taşınmanın gerçekleşeceği mesafe çok fazla ise sigortalı nakliyatı düşünmenizde yarar olacaktır. Mesafenin artması yaşayabileceğiniz sorunların da olma olasılığını ciddi oranda arttıracaktır.

Özcan Nakliyat, olarak evden eve nakliyat alanında uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz bizim için her zaman değerlisiniz. Ne zaman ihtiyacınız olursa bize ulaşabilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firma Listesi

 • Eşya Paketleme
 • Asansörlü Nakliyat
 • Sigortalı Eşya Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Şehiriçi Nakliyat
 • Şehirlerarası Nakliyat
 • Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Paketleme

Eşyalarınız Özcan Nakliyat personeli tarafından itina ile paketlenir. Ev taşımaya karar verdiğinizde eğer eşyalarınızı kendiniz paketlemek istemiyorsanız bu konuda bizden profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Binaların uygun olması durumunda evden eve nakliyatı daha hızlı ve daha güvenli hale dönüştürebiliriz. Size hem zaman kazandıracak hemde eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek bu teknolojik çözümle yanınızdayız. Asansörlü nakliyat düşündüğünüz kadar pahalı bir çözüm olmamakla birlikte fiyat seçenekleri için lütfen bizden bilgi alın.

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınıza ekstra güvence sağlamak istiyorsanız bu özellik tam size göre. Kötü hava koşulları, bozuk taşınma zeminleri, doğal engeller vb. diğer olumsuzluklara karşı önlem almak en doğal hakkınızdır. Eşyalarınız hem maddi hem manevi olarak çok değerliyse onları koruma altına almanızda fayda var.

Parça Eşya Taşıma

Daha çok şehiriçi nakliyatta tercih edilen bir taşıma sistemi diyebiliriz. Bazı müşterilerimiz sadece buz dolabını ya da gardırobunu taşıtmak isteyebiliyor. Böylesi durumlarda bizi arayarak eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşıttırabilirsiniz.

Şehiriçi Nakliyat

Ankara Bölgesinde tüm müşterilerimize aktif olarak hizmet verdiğimiz ana hizmet dalımız diyebiliriz. Bu konuda gerek parça eşya nakliyatı olsun, gerek kurumsal iş yeri ve ofis taşıma olsun her anlamda tam kapasite hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat başta memur kitle olmak üzere bir çok müşterimize hizmet sunduğumuz nakliyat türlerindendir. Çoğu zaman sizlere özel şehirlerarası nakliyat kampanyaları düzenlemekteyiz. Bu kampanyaları takip eder ve bizimle iletişim kurarsanız çok uygun bütçelerle taşınabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetleri Özcan Nakliyat’ın müşterilerine sunmuş olduğu alternatif çözümlerden biridir. Kısa süreli ya da uzun süreli yer değişiklerinde eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hakkında İpuçları İster misiniz?

Çoğu insan evden eve nakliyattan ve taşınmaktan korkarlar. Eşyaları paketlemek, nakliyat firması ayarlamak, temizlik, boya, kaybolan eşyalar… Daha kırılan dökülen anlatmakla bitmez bir durum. Size iyi bir haberimiz var. Bazı kullanışlı ipuçları ve işe yarar bilgilerle bu süreci daha keyifli hale dönüştürebilir ve nakliyat korkunuzu yenebilirsiniz. Hadi bakalım mutlu bir taşınma için neler gerekiyor birlikte bakalım.

 • Sağlam boş kutular edinin.

Hemen hemen her gün markete gidiyoruz bazen iş yerimizde denk gelebiliyor ve daha iyisi evde yeni alınan ürünlerin büyük kutularını sakın atmayın. Kutuları açıp daha sonra yeniden kullanılmak üzere balkona, kilere her hangi bir yerde muhafaza edebilirsiniz.

 • Temizlik Zamanı

Aslında taşınma zamanı genel çöplerden kurtulma için bir fırsata dönüşebilir. Yani işe yaramayan eşyalarınızı ayırın yeni evinize taşımaya gerek yok.

 • Kutuları Adlandırın

Yaptığınız paketlere eşyakarın cinsini ve ya evin hangi bölümlerine yerleştirileceklerini yazabilirsiniz. Bu sayede evinizi taşıyan Özcan Nakliyat çalışanları kutuları ilgili bölüme bırakacaklardır. Daha sonra tekrar taşımak zorunda kalmazsınız ya da ek bir zaman kaybı oluşmaz eşyaları yerletirirken.

Hayat Kurtaran Araçlar

 • Büyük Çöp Torbaları

Evet bu tek amaç için üretilmiş çöp torbaları günün sonunda başka bir amaçla da kullanılabilir. Yani kıyafetlerin temizliği için. Kıyafetleri askıya takarken çöp poşetlerinin içinden geçirerek yapın. Böylece tozlanma riskleri ortadan kalkmış ya da en azda inmiş olur.

 • Çekmece Kullanımı

Eğer çekmeceli bölmelerde yer alan eşyalar kırılmaz cinstense ve taşıma esnasında çok fazla ağırlık yapacak eşyalar değilse hiç çıkarmayın güzelce bantlamanız yeterli olacaktır. Böylece ek bir iş çıkmayacak ve taşınma bittikten sonra da aynı yerlerinde bulabileceksiniz eşyalarınızı.

 • Değerli Eşyalar

Değerli eşyalar için özel bir kutu yapın kendi taşıma imkanınız varsa kendiniz taşıyın bu her zaman için ilk seçenektir ancak bu imkana sahip değilseniz kutu hakkında detaylı bilgiliyi taşıma işlemini yapan firmanın yetkilisi ile paylaşın ve ona göre korumasının sağlanmasını talep edin.

 • Vidalar, Aparatlar

Her taşınmada eksildiğini düşünüyorsanız bunlar için özel bir kutu sağlayabilirsiniz. Hatta gevşek olanlar bile varsa onları da sökmeniz de muhafaza etmenizde fayda var çünkü taşınma esnasında düşme ya da kaybolma riski olabilir.

 • Sert Kırılmaz Plastik Malzemeler

Kırılmaz plastik malzemeler için Özcan Nakliyat personelinden büyük bidonlar talep edebilirsiniz. Bu tip eşyalarınızı büyük bidonlara rahatlıkla koyabilirsiniz. Kırılma çizilme derdi olmayacağı için hızlı ve basit bir çözüm şekli olacaktır.

 • Yaşadığınız Yeri İyi Tanıyın

Bulunduğunuz binada yük asansörü olabilir buna dikkat edin bu taşınma işlemini hızlandırır ve maliyeti düşürür. Evinize giden yolları iyi analiz edin her türlü araç girip çıkabilir mi, mobil asansör kolaylıkla kurulabilir mi? Tüm bu detaylar evinizi taşıma sürecinde birer etken olacaktır.

 • Sıvı Eşyalara Dikkat

Özellikle banyo, mutfak ve tuvalet eşyalarında bu sorun çok sık yaşanır. Bu tip eşyaları çok iyi kontrol etmeniz de fayda var. Hatta daha önemlisi bu tip eşyaları diğer eşyalarınızdan izole olacak bir şekilde taşımakta fayda var. Bu konuda iki kat daha dikkatli olmanız yararınıza olacaktır.

1459505959648″ el_class=”third_bg_color”][vc_column][vc_cta h2=”Birinci Sınıf Çözümler İçin” h2_font_container=”font_size:20px|color:%23ffffff|line_height:24px” h2_use_theme_fonts=”yes” shape=”square” style=”flat” add_button=”right” btn_title=”Teklif Al” btn_style=”flat” btn_color=”theme_style_2″ btn_align=”right” btn_i_align=”right” btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right” use_custom_fonts_h2=”true” btn_add_icon=”true” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fozcanevdeneve.com%2Fnakliyat-teklifi-al%2F|title:Nakliyat%20Talep%20Formu||” el_class=”third_bg_color” css=”.vc_custom_1568066018138{margin-bottom: 0px !important;}”][/vc_cta][/vc_column][/vc_row]

Whatsapp Nakliyat Hattı