Evden Eve Nakliyat Ankara – Korona

Evden Eve Nakliyat Ankara Korona

1585591835159

Evden Eve Nakliyat Ankara – Korona

Evden Eve Nakliyat Ankara – Korona temizliği konusunda gerekli tüm önlemleri almış durumdayız. Bu yüzden araç temizliği ve personel sterilizasyonu konusunda hat safhada özen gösteriyoruz. Başımıza bela olan bu virüs hakkında bilgisi olmayan kalmamıştır. Yeni tip coronavirüs (Covid-19) salgınının ortaya çıktığı Çin’in Wuhan kentinde kimilerine göre ne bulurlarsa yedikleri için ortaya çıktığı söylense de ortada bir diğer söylenti de Çin ile Amerika arasındaki ticaret savaşları ve Amerikanın evdeki hesabının çarşıya uyumamasıdır.

Ancak eşyalarınızı da hesaba katacak olursak yanlış ellere geçtiklerinde hem maddi hem manevi kayıp oranınız artacaktır. Ev taşıma eylemi bir çok firma için sadece eşyaları bir yerden bir yere aktarma gibi algılanmaktadır. Nasıl aktarılacağı, ne tür araçlar kullanılacağı, doğru personel istihdamı vb. değişkenler çoğu zaman dikkate alınmamaktadır.

Korona virüsü ile mücadele kapsamında biz gereken tüm önlemi aldık. Bu süreçte evinizi güvenle taşıtabilmeniz için elimizden gelen özveriyi gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimizden de aynı özveriyi göstermelerini bekliyoruz. Bu kişisel ya da yerel bir sorun olmaktan çıkmış tüm dünyanın tüm insanlığın başına musallat olmuş bir felakettir.

Ankara’da Evden Eve Nakliyat konusunda nadir olarak bulabileceğiniz kalite ve temizlikte bir taşıma firması olarak daima hizmete hazırız. Lütfen evinizi taşıtmadan önce müşteri yorumlarını okuyun ve eşyalarınızı güvensiz ellere emanet etmeyiniz.

Evden Eve Nakliyat Ankara Korona
Evden Eve Nakliyat Ankara Korona

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Sadece Çankaya bölgesine özel olamayan genel çözümlerimiz de mevcuttur. Bunların başında ücretsiz nakliyat eksperleri yer alır. İhtiyaç duymanız durumunda uzman personelimiz size taşınma konusunda yardımcı olacaktır. Taşınma aktivitesinin nasıl daha sağlıklı gerçekleşebileceğini analiz ederek sonuçlandıracaktır. Özellikle asansörlü nakliyat talep etmeniz durumunda gerçekten büyük önem taşımaktadır.

Size hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir diğer hizmet başlığı ise eşyalarınızı daha güvenli taşıyabilmeniz için onlara sigorta seçeneğini eklemeniz. Özellikle nakliyat işlemi kışın gerçekleşecekse, taşınmanın gerçekleşeceği mesafe çok fazla ise sigortalı nakliyatı düşünmenizde yarar olacaktır. Mesafenin artması yaşayabileceğiniz sorunların da olma olasılığını ciddi oranda arttıracaktır.

Özcan Nakliyat, olarak evden eve nakliyat alanında uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz bizim için her zaman değerlisiniz. Ne zaman ihtiyacınız olursa bize ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Listesi

  • Eşya Paketleme
  • Asansörlü Nakliyat
  • Sigortalı Eşya Taşıma
  • Parça Eşya Taşıma
  • Şehiriçi Nakliyat
  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Paketleme

Eşyalarınız Özcan Nakliyat personeli tarafından itina ile paketlenir. Ev taşımaya karar verdiğinizde eğer eşyalarınızı kendiniz paketlemek istemiyorsanız bu konuda bizden profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Binaların uygun olması durumunda evden eve nakliyatı daha hızlı ve daha güvenli hale dönüştürebiliriz. Size hem zaman kazandıracak hemde eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek bu teknolojik çözümle yanınızdayız. Asansörlü nakliyat düşündüğünüz kadar pahalı bir çözüm olmamakla birlikte fiyat seçenekleri için lütfen bizden bilgi alın.

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınıza ekstra güvence sağlamak istiyorsanız bu özellik tam size göre. Kötü hava koşulları, bozuk taşınma zeminleri, doğal engeller vb. diğer olumsuzluklara karşı önlem almak en doğal hakkınızdır. Eşyalarınız hem maddi hem manevi olarak çok değerliyse onları koruma altına almanızda fayda var.

Parça Eşya Taşıma

Daha çok şehiriçi nakliyatta tercih edilen bir taşıma sistemi diyebiliriz. Bazı müşterilerimiz sadece buz dolabını ya da gardırobunu taşıtmak isteyebiliyor. Böylesi durumlarda bizi arayarak eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşıttırabilirsiniz.

Şehiriçi Nakliyat

Ankara Bölgesinde tüm müşterilerimize aktif olarak hizmet verdiğimiz ana hizmet dalımız diyebiliriz. Bu konuda gerek parça eşya nakliyatı olsun, gerek kurumsal iş yeri ve ofis taşıma olsun her anlamda tam kapasite hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat başta memur kitle olmak üzere bir çok müşterimize hizmet sunduğumuz nakliyat türlerindendir. Çoğu zaman sizlere özel şehirlerarası nakliyat kampanyaları düzenlemekteyiz. Bu kampanyaları takip eder ve bizimle iletişim kurarsanız çok uygun bütçelerle taşınabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetleri Özcan Nakliyat’ın müşterilerine sunmuş olduğu alternatif çözümlerden biridir. Kısa süreli ya da uzun süreli yer değişiklerinde eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

 

1459505959648″ el_class=”third_bg_color”][vc_column][vc_cta h2=”Birinci Sınıf Çözümler İçin” h2_font_container=”font_size:20px|color:%23ffffff|line_height:24px” h2_use_theme_fonts=”yes” shape=”square” style=”flat” add_button=”right” btn_title=”Teklif Al” btn_style=”flat” btn_color=”theme_style_2″ btn_align=”right” btn_i_align=”right” btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right” use_custom_fonts_h2=”true” btn_add_icon=”true” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fozcanevdeneve.com%2Fnakliyat-teklifi-al%2F|title:Nakliyat%20Talep%20Formu||” el_class=”third_bg_color” css=”.vc_custom_1568066018138{margin-bottom: 0px !important;}”][/vc_cta][/vc_column][/vc_row]

Whatsapp Nakliyat Hattı