Otel Taşıma

Otel Taşıma

Otel Taşıma oldukça göz korkutucu bir nakliyat serüveni olabilir. Ama üstesinden gelemeyeceğimiz bir iş değil. Aslında otel taşıma konusuna genel baktığınızda taşınacak eşya tipleri belli olduğu için basit bir model çıkarabilirsiniz. Çünkü çok fazla sürprize açık bir durum değil. Biz de başta Ankara otelleri olmak üzere bir kaç tane de Antalya oteli taşıyarak bunları tecrübe ettik.

Otel Taşıma Uzmanı

Zamanla ve edinilen tecrübe ile o işin uzmanı olmanız kaçınılmazdır. Biz de evden eve nakliyat alanında nasıl uzmanlığımızı kanıtladıysak otelcilik sektöründe de aranan firmayız. Unutmadan siz rahat rahat tatilinizi yapabilin diye otelinizi de hazırlamaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince hayatınızın her alanına güzel bir dokunuş yapmaya çalışıyoruz. Yeri geliyor evinizi taşıyoruz. Yeri geliyor iş yerinizi taşıyoruz.

Otel Taşıma Listesi

  • Eşya Paketleme
  • Asansörlü Otel Nakliyat
  • Sigortalı Otel Taşıma
  • Otel Parça Eşya Taşıma
  • Şehir içi Otel Nakliyat
  • Şehirlerarası Otel Nakliyat
  • Otel Eşya Depolama Hizmeti

Otel Eşya Paketleme

Eşyalarınız Özcan Nakliyat personeli tarafından itina ile paketlenir. Ev taşımaya karar verdiğinizde eğer eşyalarınızı kendiniz paketlemek istemiyorsanız bu konuda bizden profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Asansörlü Otel Nakliyat

Binaların uygun olması durumunda evden eve nakliyatı daha hızlı ve daha güvenli hale dönüştürebiliriz. Size hem zaman kazandıracak hem de eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek bu teknolojik çözümle yanınızdayız. Asansörlü nakliyat düşündüğünüz kadar pahalı bir çözüm olmamakla birlikte fiyat seçenekleri için lütfen bizden bilgi alın.

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınıza ekstra güvence sağlamak istiyorsanız bu özellik tam size göre. Kötü hava koşulları, bozuk taşınma zeminleri, doğal engeller vb. diğer olumsuzluklara karşı önlem almak en doğal hakkınızdır. Eşyalarınız hem maddi hem manevi olarak çok değerliyse onları koruma altına almanızda fayda var.

Parça Eşya Taşıma

Daha çok şehir içi nakliyatta tercih edilen bir taşıma sistemi diyebiliriz. Bazı müşterilerimiz sadece buz dolabını ya da gardırobunu taşıtmak isteyebiliyor. Böylesi durumlarda bizi arayarak eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşıttırabilirsiniz.

Şehir içi Otel Nakliyat

Ankara Bölgesinde tüm müşterilerimize aktif olarak hizmet verdiğimiz ana hizmet dalımız diyebiliriz. Bu konuda gerek parça eşya nakliyatı olsun, gerek kurumsal iş yeri ve ofis taşıma olsun her anlamda tam kapasite hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası Otel Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat başta memur kitle olmak üzere bir çok müşterimize hizmet sunduğumuz nakliyat türlerindendir. Çoğu zaman sizlere özel şehirlerarası nakliyat kampanyaları düzenlemekteyiz. Bu kampanyaları takip eder ve bizimle iletişim kurarsanız çok uygun bütçelerle taşınabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetleri Özcan Nakliyat’ın müşterilerine sunmuş olduğu alternatif çözümlerden biridir. Kısa süreli ya da uzun süreli yer değişiklerinde eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Sizde otelinizi taşıtmaya karar verirseniz Özcan Nakliyat farkı ile taşıtabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Oteliniz kaç yıldızlı olursa olsun biz beş yıldız konforuyla taşıyoruz.