Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

1576340048355

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık çağımızın vaz geçilmez nakliyat gereksinimlerinden birisidir. Özellikle uzun yol taşımalarında kesinlikle sigortalı taşımacılık yaptırmanızda fayda vardır. Eşyalarınızın maddi değerlerinden bir kayıp oluşmasına engel olmak istiyorsanız size uygun bir nakliyat sigorta paketini satın alabilirsiniz.

Yapılan yorumlar ve istatistikler göstermektedir ki memnuniyetsiz müşteri sayısında büyük bir artış görünmektedir. Rakamlar sizleri olumlu ya da olumsuz etkileyebilir. Her ne kadar ortalama 3 yılda bir ev taşıdığınızı varsayarak her halükarda bir firma tercih edilebilir. Belkide üzerinde çok durmaya gerek yok diyenleriniz de olabilir.

Özcan Nakliyat taşınmanın ne kadar stresli bir iş olduğunu bilir ve bu konuda hane halkının yanındadır. Bu süreci başarılı bir şekilde yönetmeye katkı sağlar. Müşterilerimizin %90 oranında bir kesimi yönlendirmelerimizi dikkate alarak taşınma stresini minimuma indirmeyi başarmaktadır.

Binlerce memnun müşterinin geri bildirimiyle sizlere olan hizmetlerimizi daha iyi seviyelere çıkarıyoruz. Buna ilave olarak arada gelen olumsuz yorumları da dikkate alıyoruz ve eksiklerimizi giderme yollarına bakıyoruz. Her şey insan için düsturuyla hareket ettiğimiz için en iyisini amaçlıyoruz.

Ölçeklenebilir taşınma modelleri ile müşterilerimize özel dinamik taşınma olanakları sunuyoruz. Bizi diğer nakliyat firmalarından ayıran en büyük özellik sadece taşıyıcı rolü üstlenmiyor olmamızdır. Biz süreç yönetiyoruz. Gerektiğinde zamanla yarışıyoruz. Tüm bunları yaparken kurallar doğrultusunda hareket ediyor ve işlemi başarılı bir şekilde tamamlıyoruz.

Daire, müstakil ev, villa, home-office, büro ya da ofis bizim için hiç fark etmez. Size en uygun taşınma modelini belirleriz gerekirse sigortalı taşınma olanaklarını sunarız ve iyi bir şekilde taşınmanızı sağlarız.

Sigortalı Taşımacılık
Sigortalı Taşımacılık

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti

Sadece Çankaya bölgesine özel olamayan genel çözümlerimiz de mevcuttur. Bunların başında ücretsiz nakliyat eksperleri yer alır. İhtiyaç duymanız durumunda uzman personelimiz size taşınma konusunda yardımcı olacaktır. Taşınma aktivitesinin nasıl daha sağlıklı gerçekleşebileceğini analiz ederek sonuçlandıracaktır. Özellikle asansörlü nakliyat talep etmeniz durumunda gerçekten büyük önem taşımaktadır.

Size hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir diğer hizmet başlığı ise eşyalarınızı daha güvenli taşıyabilmeniz için onlara sigorta seçeneğini eklemeniz. Özellikle nakliyat işlemi kışın gerçekleşecekse, taşınmanın gerçekleşeceği mesafe çok fazla ise sigortalı nakliyatı düşünmenizde yarar olacaktır. Mesafenin artması yaşayabileceğiniz sorunların da olma olasılığını ciddi oranda arttıracaktır.

Özcan Nakliyat, olarak evden eve nakliyat alanında uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz bizim için her zaman değerlisiniz. Ne zaman ihtiyacınız olursa bize ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Listesi

  • Eşya Paketleme
  • Asansörlü Nakliyat
  • Sigortalı Eşya Taşıma
  • Parça Eşya Taşıma
  • Şehiriçi Nakliyat
  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Paketleme

Eşyalarınız Özcan Nakliyat personeli tarafından itina ile paketlenir. Ev taşımaya karar verdiğinizde eğer eşyalarınızı kendiniz paketlemek istemiyorsanız bu konuda bizden profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Binaların uygun olması durumunda evden eve nakliyatı daha hızlı ve daha güvenli hale dönüştürebiliriz. Size hem zaman kazandıracak hemde eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek bu teknolojik çözümle yanınızdayız. Asansörlü nakliyat düşündüğünüz kadar pahalı bir çözüm olmamakla birlikte fiyat seçenekleri için lütfen bizden bilgi alın.

Parça Eşya Taşıma

Daha çok şehiriçi nakliyatta tercih edilen bir taşıma sistemi diyebiliriz. Bazı müşterilerimiz sadece buz dolabını ya da gardırobunu taşıtmak isteyebiliyor. Böylesi durumlarda bizi arayarak eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşıttırabilirsiniz.

Şehiriçi Nakliyat

Ankara Bölgesinde tüm müşterilerimize aktif olarak hizmet verdiğimiz ana hizmet dalımız diyebiliriz. Bu konuda gerek parça eşya nakliyatı olsun, gerek kurumsal iş yeri ve ofis taşıma olsun her anlamda tam kapasite hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat başta memur kitle olmak üzere bir çok müşterimize hizmet sunduğumuz nakliyat türlerindendir. Çoğu zaman sizlere özel şehirlerarası nakliyat kampanyaları düzenlemekteyiz. Bu kampanyaları takip eder ve bizimle iletişim kurarsanız çok uygun bütçelerle taşınabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetleri Özcan Nakliyat’ın müşterilerine sunmuş olduğu alternatif çözümlerden biridir. Kısa süreli ya da uzun süreli yer değişiklerinde eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

1459505959648″ el_class=”third_bg_color”][vc_column][vc_cta h2=”Birinci Sınıf Çözümler İçin” h2_font_container=”font_size:20px|color:%23ffffff|line_height:24px” h2_use_theme_fonts=”yes” shape=”square” style=”flat” add_button=”right” btn_title=”Teklif Al” btn_style=”flat” btn_color=”theme_style_2″ btn_align=”right” btn_i_align=”right” btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right” use_custom_fonts_h2=”true” btn_add_icon=”true” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fozcanevdeneve.com%2Fnakliyat-teklifi-al%2F|title:Nakliyat%20Talep%20Formu||” el_class=”third_bg_color” css=”.vc_custom_1568066018138{margin-bottom: 0px !important;}”][/vc_cta][/vc_column][/vc_row]

Whatsapp Nakliyat Hattı